Když hlava ví, ale srdce ne

Když hlava ví, ale stejně nám něco nejde v životě udělat jinak. Třeba přestat s nějakou závislostí, na alkoholu, kávě, cigaretách, mužích, a podobně. Tak se stalo to, že hlava ví, ale do srdce to nedošlo.

Nepřijali jsme tuto myšlenku na hlubší úrovni své existence. V takovou chvíli je potřeba hlavu a srdce spojit. A právě edukační homeoterapeut se může o toto spojení pokusit. Ale pokud to na jemnější úrovni člověka nejde přijmout, a

Srdce

 to z různých důvodů, tak v takovou chvíli nám skvěle můžou pomoci přírodní esence.  Mezi ty důvody patří především to, že je v něco v nás (opět z nějakého důvodu) hlouběji schované. 

Přírodní esence dokáže jemně „narušit“ něco, aby ke spojení mohlo dojít. Ona hlavu a srdce propojí. Propojí všechny vrstvy člověka, což poté poznáme, že na nějaké myšlence, problému v hlavě již nelpíme. V srdci už nemáme s tím spojenou uvězněnou bolest, zášť, hněv a jiné nižší energie. A tím na hmotné úrovni už něco neděláme. Už nepotřebujeme alkohol, kávu, cigarety, mužskou pozornost, a další.

A tím se i tělo uzdravuje a mění svou podobu v symbióze, synergii s duševním naladěním. Jde o to, že změna se projeví i na těle. Zase se člověk posune někam, aby opět na to mohl nějak reagovat a taková reakce zase přinese následek, změnu. A pořád stále dokola.

Další zajímavé články