Lavita pomáhá zbavit se závislostí

Lavita je živá potravina, která je opravdovým produktem přírody. Jedná se o tekutý doplněk stravy, který se skládá z více než 70 složek. Především se jedná o kvalitní druhy ovoce, zeleninu, byliny, rostlinné oleje či mléčně zkvašené šťávy. Vše v nejvyšší kvalitě a čerstvosti.

Tyto všechny suroviny totiž pochází z tradičních sadů nebo z regionálního a zahraničního ekologického zemědělství. Aby mohly být stejně jako všechny ostatní suroviny i exotické plody sklízeny plně vyzrálé, dochází k jejich prvotnímu zpracování hned v místě sklizně. Jedině za použití prvotřídních a opravdu plně vyzrálých surovin je totiž možné dosáhnout opravdové kvality a maximálního množství přirozených a tělu prospěšných látek.

Všechny suroviny se pak zpracovávají za studena, kdy teplota nepřekračuje 32 °C. Vzniká tak nepřekonatelný a přirozený zdroj vitálních látek, které tělo potřebuje pro své každodenní správné fungování. Lavita je díky své přirozenosti vhodná pro všechny věkové kategorie včetně dětí a těhotných žen. Neobsahuje laktózu, lepek, uměle přídatné či geneticky modifikované látky.  A i když se skládá z tolika různorodých složek, tak je její výsledná chuť velice příjemná a chutná. 

Díky své tekuté formě je Lavita plnohodnotnou a lehce vstřebatelnou výživou pro všechny buňky v těle. Lavita umí díky vitálním látkám tělo rychle vyživit a navrátit mu jeho přirozenou sílu a obranyschopnost. Tělo tak přirozeně podporuje v jeho samoléčebných a regeneračních procesech.

Proč jsou vitální látky tak důležité?

Lavita

Náš dnešní způsob života způsobuje, že máme zvýšenou spotřebu vitálních látek. Je to z mnoha důvodů.  Základem je fakt, že žijeme zrychleně, ve spěchu, stresu a neustále přemýšlíme nad svou budoucností či minulostí. Přitom se de facto málo pohybujeme, stravujeme se nevyváženě a hodně se šidíme na kvalitním odpočinku a spánku. Tyto faktory v mnoha kombinacích a variacích způsobují, že své tělo i mysl přetěžujeme a rychle vyčerpáváme. 

Chybí nám prostor pro regeneraci a snadno se pak uchýlíme ke konzumaci stimulujících látek, jako jsou cigarety, alkohol, kofein, léky, a jiné látky. K tomu zanedbáváme svou stravu a spánek. Tento nedostatek pak způsobuje, že jíme nadměrně. Tato nadměrná konzumace jídla spojená s nedostatkem pohybu a zvýšenou aktivitou naší mysli snižují naši obranyschopnost a zvyšují naši váhu.  

V těle pak snáze zůstávají volné radikály, které způsobují rychlejší stárnutí organismu a zvyšují náchylnost k řadě onemocněním. Regenerace těla je pak dosti náročná a zpomalená. Vyskočit z takovéhoto kolotoče je často nad naše síly. Těžké je začít, natož u změny návyků zůstat. 

Lavita mi pomohla zvládnout náročné životní období

Lavita je skvělý první krok, jak se z takovéhoto kolotoče dostat. Svým složením, jednoduchým způsobem užívání a skvělou chutí nám pomáhá nastartovat nový způsob života. A píšu to proto, že s Lavitou mám tuto osobní zkušenost. Lavitu jsem začala zkoušet v době, kdy jsem pociťovala značné fyzické i psychické vyčerpání. Tohle vyčerpání bylo způsobeno náročnějšími životními zkušenostmi, které mi přinesly dlouhodobý stres. S tímto stresem jsem začala nepravidelně a často nárazově jíst. 

Pila jsem málo vody a začala častěji během dne pít kávu a večer alkohol. To mi totiž pomáhalo dostat se z reality, kterou jsem si tak chtěla odlehčit a zároveň jsem tak byla „nastartovaná“ na řešení problémů. Jako by se tím mělo vše urychlit, protože jsem pořád přemýšlela. Objevily se tak i problémy se spánkem a častou únavou. Tohle období se po skoro 2 letech vystupňovalo značným přibíráním na váze a opravdu znatelným vyčerpáním. Lavitu jsem tedy začala pít s tím, že ji vyzkouším, a měla jsem jiná očekávání. 

To co jsem však již po 14 dnech pocítila, má očekávání předčilo. Netušila jsem, že u mě dojde k výraznému posílení psychiky.  Díky tomu jsem totiž byla schopna přestat pít kávu, omezit značně alkohol a měla jsem výraznou chuť jíst, tak jak si tělo žádalo. Chtěla jsem jíst zeleninu a ovoce, které jsem v poslední době jedla velice málo, protože jsem na ně neměla vůbec chuť.

Ke znatelné změně došlo i při základním dávkování

Užívání Lavity

Cítila jsem se znatelně lépe a dokázala jsem tak udělat změny, o kterých jsem věděla, že je potřebuji, a zároveň jsem dokázala u nich vydržet. A to jsem začala pouze se základním dávkováním, tedy 1 polévkovou lžící denně. I když se pro optimální zásobení a význačnou regeneraci buněk doporučuje 2 polévkové lžíce denně, tak i při nižším dávkování, když je situace opravdu kritická, lze vidět viditelnou a pocitově znatelnou změnu. 

Pro optimální regeneraci a pro překonání závislostí a jejich negativních účinků je dobré zvolit optimální dávkování, a to po dobu 3 měsíců a poté stačí základní dávkování. Po dobu 3 měsíců se totiž v lidském těle stačí obnoví převážná část buněk. Jde o to, že Lavita díky svému složení plně a optimálně zásobuje tělo všemi životodárnými látkami, které tělo potřebuje pro správné fungování. Tělo se tak cítí bezpečně, protože ví, že vše, co ke svému plnohodnotnému fungování potřebuje, dostane. Tělo tak nestrádá a nemá zvýšenou chuť k jídlu, nemá ani zvýšenou chuť na sladké či jiné nezdravé jídlo. 

Člověk je schopen lépe zvládat stres a adaptovat se na změny a náročné situace. Při nich totiž spotřebovává značné množství vitamínů, antioxidantů, které pomáhají zachovat zdraví a funkčnost našeho těla. A Lavita je schopna tohle vše našemu tělu každý den dopřát.

Další zajímavé články